Сільгосптехніка Agricom Group рятує від наслідків снігопаду
На Чернігівщині, у зв’язку з погіршенням погодних умов, значна кількість доріг опинилася у сніжних заметах, що в значній мірі ускладнює рух пішоходів та автотранспорту. До вирішення проблеми долучились і аграрії, що направляють потужну сільгосптехніку для розчищення автошляхів та буксирування вантажних автомобілів.
Так, на території сіл Михайло-Коцюбинське, Кархівка, Красне, Золотинка, Скорінець та Шестовиця до ліквідації наслідків хуртовини долучилися місцеві агрокомпанії. Підприємства Національної агропромислової групи Agricom Group виділили техніку, яка на регулярній основі проводить роботи з розчищення від снігових заметів. “Працюючи на сільгоспугіддях громад, ми не можемо лишатись осторонь нагальних проблем сіл. Навіть у великих містах взимку виникають проблеми на сніжно-крижаному фронті, а що вже говорити про невеликі населенні пункти. Ми терміново відреагували на звернення та виділили два трактори, що регулярно з початку снігопадів звільняють дорожні шляхи після снігової негоди”, – сказав Василь Бурсук, Керівник Чернігівського Кластеру Agricom Group.
У потужній техніці періодично виникає потреба і у випадках буксирування вантажівок. “16 січня на Окружній дорозі міста Чернігова увійшов у занос великий молоковоз, безрезультатно витягнути який впродовж тривалого часу намагалися працівники ДПС та дорожніх служб. Ми відгукнулись на їх запит і відправили для цієї задачі гусеничний трактор Челенджер потужністю 365 к. с. Високий коефіцієнт зчеплення з дорожнім покриттям та десятилитровий двигун ефективно впоралися з буксируванням вантажівки, яка була звільнена зі сніжної пастки. Трактор підтвердив свою ефективність не тільки на полях, але і в умовах зимової негоди – цистерна з молоком успішно продовжила свій шлях”, – розказав Головний інженер Agricom Group Євгеній Мовчан.
Практика залучення сільськогосподарської техніки для боротьби з наслідками зимових опадів та ожеледиці набуває поширення враховуючи ряд обставин: по-перше, потужність та конструкція сучасних тракторів дозволяє виконувати цю роботу з не меншою ефективність, ніж спеціалізована техніка комунальних служб, по-друге, географічна близькість, і, по-третє, той факт, що відповідальні сільгоспвиробники відгукуються на проблеми громад, на території яких обробляють сільгоспугіддя.